"Google" презентувала тривимірні карти міст

  Тривимірні карти міст презентувала публіці компанія "Google". Відтепер вулицями можна подорожувати віртуально. Уже за рік на 3D-мапах можна буде побачити всі міста світу, населення яких перевищує 300 тисяч.

  Населені пункти ретельно фотографуватимуть з літаків, а у важкодоступних місцях - приміром, на туристичних маршрутах у горах - застосують спецобладнання, що чіпляється до рюкзака. Потому фото оброблятимуть за спеціальною технологією. Першими на мапах з`являться найбільші міста та популярні серед туристів національні парки, замки та інші мальовничі місця. Користуватися сервісом можна буде вже за кілька тижнів. Компанія також планує надати користувачам можливість користуватися 3D-картами без доступу в інтернет. Ця функція буде доступна для користувачів смартфонів на платформі "Андроїд".

  Пітер Бірч, продакт-менеджер компанії "Google Earth": "Ми створюємо тривимірну модель із величезної кількості фотографій. Вона трохи схожа на старі макети міст. Я дуже чекаю на мапу Венеції - уявіть, можна віртуально покататися на гондолі або поблукати вузькими вуличками міста..."

  Попередній матеріал
  Сьогодні і завтра у містах-господарях Євро-2012 запрацюють фан-зони
  Наступний матеріал
  Організатор теракту в італійському місті Бріндізі визнав провину
  Теги: