5.ua

Google Play Books став доступним в Україні

  Слідом за запуском музичного потокового сервісу Google Play Music компанія Google зробила доступним в Україні сервіс Google Play Books для читання та придбання електронних книг в мережі.

  Як передає Інформаційне агентство ЛігаБізнесІнформ, на даний момент Google Play Books розгортається на території України, і доступ до нього поки що можуть мати не всі користувачі.

  Взагалі-то, сервіс надає доступ до сотень тисяч книг, у тому числі бестселерам і класиці, як платним, так і безкоштовним; всі книги відсортовані за жанрами і розділах.

  Крім України сервіс Google Play Books також став доступний в країнах Балтії: Естонії, Латвії та Литві. Скоро сервіс буде доступний в 61 країні по всьому світу. Таким чином, база потенційних клієнтів Play Books більше ніж у Nook Store, але менше порівняно з Kobo, Kindle або iBooks.

  Придбані в Google Play Books електронні книги доступні користувачеві як через веб-службу, так і на Android- та iOS-пристроях. Відкрита сторінка, закладки та примітки синхронізуються між усіма апаратами користувача.

  Попередній матеріал
  Турчинов звернувся за правовою оцінкою дій нардепів, які з'їздили до Москви тиждень тому
  Наступний матеріал
  Кім Чен Ин має проблеми зі здоров'ям - ЗМІ
  Loading...