Google береться за діагностику раку та інфарктів

  Компанія Google працює над технологією, яка дозволить на ранній стадії діагностувати онкологічні захворювання, а також повідомляти високий ризик інфарктів і інсультів, пише BBC.

  Ключовим елементом має стати таблетка з наночастинками, які зможуть надходити в кров і подавати сигнали про зміни її складу.

  Зібрана інформація, за планами розробника, надходитиме на спеціальний браслет на зап'ясті пацієнта, а також буде відправлятися на комп'ютер. Ідея полягає в тому, щоб виявляти навіть невеликі зміни в складі крові, які можуть свідчити про розвиток небезпечного захворювання.

  Google передбачає, що створить можливість постійного контролю за змінами в крові, щоб хвороби можна було діагностувати задовго до появи фізичних симптомів. Проект розробляється в  інноваційній лабораторії Google X, де вчені хочуть змінити саму суть медицини: перейти від реагування на вже розвинуті захворювання до профілактичних дій.

  "Наночастинки дозволять дослідити людський організм на молекулярному й клітинному рівні", - розповів доктор Ендрю Конрад журналісту Бі-бі-сі.

  Раніше компанія Google розповідала, що веде роботу над створенням спеціальних контактних лінз для хворих на діабет. Вони повинні будуть регулярно перевіряти рівень цукру власника.

  Попередній матеріал
  "Блок Петра Порошенка" пропонує адаптувати держстандарти до вимог ЄС
  Наступний матеріал
  Контррозвідка СБУ викрила диверсійну групу, яка готувала теракти у Маріуполі