Скріншот веб-сторінки

Фінська компанія розробила онлайн-сервіс, що дозволяє шукати фільми за понад тисячею критеріїв

Автори розробки заявляють, що вона здатна відповідати на значно глибші запити, ніж Google чи інші популярні пошукові системи

Фінська компанія Valossa, сторена на базі Університету Оулу, розробила штучний інтелект, здатний аналізувати зміст фільмів та серіалів за понад тисячею критеріїв і працювати з пошуковими запитами природною мовою (прості речення англійською). Про це повідомляє TJournal з посиланням на Engadget.

Штучний інтелект під назвою Val.ai вивчає доступну в мережі інформацію про стрічку, а також безпосередньо "дивиться" фільм, аналізуючи дані, які можуть згодитися для пошуку. За словами авторів, їхня система може відповідати на запити, що значно перевершують за глибиною ті, які можуть робити користувачі Google або інших популярних пошукових систем.

Наразі користувачам мережі можуть випробувати демо-версію Val.ai з базою із 40 тис. фільмів, проаналізованих за понад тисячею критеріїв. Engadget зауважує, що система все ще не досконала, однак у деяких запитах вже демонструє свою силу.

tjournal.ru

Наприклад, під час пошуку за акторами на запит "Ben Affleck broken glass" ("Бен Аффлек і розбите скло") система пропонує фільм "Загублена", а якщо ввести запит "Sean Connery with torpedoes" ("Шон Коннері і торпеди»), першим у переліку з'явиться "Полювання за "Червоним жовтнем".

Сервіс також може шукати фільми за цитатами, франшизамами, акторами ("всі фільми про Бонда з Коннері"), за жанрами ("пародії", "романтична фантастика") і сюжетним деталям ("Клінт Іствуд захищає президента"), а також об'єднувати ці критерії ("комедії з Райаном Гослінгом").

Як повідомляв 5.ua, Google тестуватиме платіжну систему, що працює за принципом розпізнавання обличчя.

Попередній матеріал
День в АТО: 25 обстрілів починаючи з 4-ї ранку, більшість – на Донецькому напрямку
Наступний матеріал
"Нормандський формат" підштовхує нас до латентної капітуляції – експерт
Теги:
Loading...