Facebook запровадив обмеження на відео насильницького змісту

  Facebook почав розміщувати попередження перед відео. У них сказано, що ролик може шокувати, образити та засмутити.

  Сповіщення запобігає автоматичному відтворенню відео, якщо не натиснути на кнопку "програти", повідомляє BBC-Україна.

  Сайт також запобігає відтворенню відео і зображень, які можуть шокувати, для тих користувачів, які зазначили, що їм менше 18 років.

  Водночас психолог Артур Кесседі, який працює в благодійній організації Yellow Ribbon Program, що займається відверненням самогубств, зазначив, що зроблено недостатньо для захисту молодих і вразливих користувачів соцмереж.

  На його думку, соцмережа має повністю заборонити відео і фото, що містять насильство.

  Facebook за останні роки неодноразово стикався з критикою через насильницькі відео і фото, які, як вважається, становлять суспільний інтерес.

  Засадничі положення Facebook забороняють матеріали, які поширюють заради садистського задоволення або які прославляють насильство. Однак, в соцмережі дозволені репортажі й інші документальні фото з обезголовленням та іншими видами вбивств.

  Facebook дозволяє дітям у віці 13 років стати членами соцмережі. Але деякі навіть молодші діти обходять цю вікову межу, надаючи неправдиві відомості при реєстрації.

  Facebook підтвердив, що почав запроваджувати повідомлення ще в грудні. Це стосується матеріалів, які можуть шокувати і які, як кажуть у компанії, розміщуються безвідповідально.

  "Коли люди розміщують речі на Facebook, ми очікуємо, що вони будуть постити відповідально, зокрема обираючи, хто буде бачити цей контент", - сказав прес-секретар компанії.

  Також Facebook просить користувачів попереджати свою аудиторію про те, що вони можуть побачити.

  "У випадках, коли люди повідомляють нам, що контент повинен містити попередження або не підходить для людей у віці до 18 років, ми можемо додати попередження для дорослих і вберегти молодь від перегляду", - кажуть у компанії.

  Попередній матеріал
  За час перемир’я російські окупанти і терористи вбили 118 мешканців Донбасу - МЗС
  Наступний матеріал
  Українська діаспора зі США передала теплі речі для черкаських танкістів

  Бійці АТО взяли в полон двох "кадирівців" - Тимчук

  Обстріл аеропорту Донецька припинився - штаб АТО

  Радбез ООН вимагає провести розслідування обстрілу автобусу під Волновахою

  Президент ПАРЄ прибуде в Україну 15 січня