Facebook створив полегшений додаток для повільних телефонів і мереж

  Компанія Facebook випустила мобільний додаток, що розробили спеціально для повільних мереж і недорогих смартфонів під управлінням Android.

  Про це повідомив засновник і генеральний директор компанії Марк Цукерберг на своїй сторінці у Facebook, передає Lenta.Ru.

  Розмір програми Facebook Lite, скаладає всього 1 мегабайт, що дозволяє завантажити його з використанням не найсучаснішої мережі. Внутрішня оптимізація робить програму менш вимогливою до швидкості мобільного інтернету за рахунок стиснення контенту на стороні серверe. Ще однією перевагою для власників дешевих смартфонів є полегшений інтерфейс.

  Як зазначає видання, додаток вже доступний у ряді країн, де користувачі часто відчувають проблеми з доступом в інтернет. За словами гендиректора компанії, новинка пройде відкрите тестування в Азії, Африці, Латинській Америці та Європі.

  Відзначається, інформація про те, що Facebook тестує лайт-додаток для повільних Android-смартфонів, стало відомо ще в січні 2015 року. Тоді клієнт Facebook Lite був помічений в Google Play.

  Це не перша ініціатива Facebook залучити жителів країн третього світу до мережі інтернет. У травні цього року компанія включила Республіку Малаві в проект Internet.org, в рамках якого надається безкоштовний доступ до соцмережі і Wikipedia.

  Попередній матеріал
  СБУ викрила прикордонників, які брали хабарі від громадян Молдови
  Наступний матеріал
  Міноборони почало впроваджувати стандарти НАТО в українській армії