NASA
NASA giga.ua

Делегація NASA вперше їде в Україну з офіційним візитом

  Заступник адміністратора Національного космічного агентства США з питань пілотованих космічних операцій Вільям Герстенмайер 19-20 листопада відвідає з офіційним візитом Україну.

  Метою візиту делегації NASA є обговорення питань розширення двосторонньої співпраці в космічній сфері та перспективних спільних проектів, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  У програмі візиту високопоставленого представника адміністрації NASA зустріч з керівництвом ДКАУ, а також відвідування провідних підприємств ракетно-космічної галузі України: ДП "КБ" Південне "ім. Янгеля" та ДП "Південний машинобудівний завод ім. Макарова" (обидва Дніпропетровськ), уточнили в ДКАУ.

  Угода між урядами України та США про співробітництво у сфері дослідження та використання космічного простору в мирних цілях підписана сторонами в 1994 році і продовжена в 2008 році.

  Серед перспективних проектів, що реалізуються сьогодні Україною й США в космічній сфері, міжнародна програма NASA із запуску вантажів до МКС за допомогою створеної за участю України нової ракети-носія (РН) середнього класу Antares. В українській космічної галузі пропонують США співробітництво, у тому числі, в області ракетного двигунобудування.

  В історії українсько-американських відносин у космічній сфері цей візит є першим офіційним візитом керівництва NASA в Україні.

  Нагадаємо, Україна і Сполучені Штати ведуть переговори щодо створення космічної ракети без залучення Росії.

  Попередній матеріал
  Одного українського військового поранено в зоні АТО за добу – речник АП
  Наступний матеріал
  Інтерпол не оголошує в розшук екс-чиновників, причетних до злочинів на Майдані - ГПУ
  Теги:
  Loading...