Фото із відкритих джерел

Астрофізики з 13 країн з'їхалися на конференцію в Одесі

  У Одесі 17 серпня відкрилася міжнародна конференція з астрофізики і космології.

  Як повідомили УНІАН у департаменті інформації та зв'язків з громадськістю Одеської міської ради, конференція "Астрофізика і космологія після Гамова: прогрес і перспективи" триватиме по 22 серпня включно. Організатор конференції - Одеський національний університет ім. Іллі Мечникова.

  У конференції візьмуть участь майже 170 осіб з 13 країн світу: Єгипту, Індії, Італії, Казахстану, Молдови, Польщі, Росії, США, Туреччини, Франції, Чехії, Швейцарії та України. Серед них - відомі вчені в астрофізиці та космології: представники Центру Альберта Ейнштейна (Швейцарія), Інституту космічних досліджень РАН та інших.

  Георгій Гамов (1904-1968) одержав світове визнання за розробку теорії Великого вибуху, тобто походження Всесвіту. Він працював і над іншими важливими для науки теоріми. Його ім'я пов'язане з Одесою, втім, у 1934 році, перебуваючи на конференції у Брюселі, він прийняв рішення не повертатися до Радянського Союзу.

  Нагадаємо, голова Державного космічного агентства України Олег Уруський нещодавно розповів, що дніпропетровські підприємства "Південмаш" та конструкторське бюро "Південне" планується реорганізувати та об'єднати у єдиний космічний центр "Південний". У червні Держкосмос домовився про співробітництво з Німецьким аерокосмічним центром. "Наш вектор сьогодні направлений на Захід", - підкреслив Уруський.

  Попередній матеріал
  Скористатися амністією, яку пропонує СБУ, можуть не більше 10-15% учасників бандформувань – Буткевич
  Наступний матеріал
  Маріупольці почали розбирати завали в Сартані, не чекаючи допомоги влади
  Теги:
  Loading...