5.ua

Apple затримає поставки нових iPhone у роздріб через дуже великий попит

  Apple отримала понад 4 млн попередніх замовлень на нову пару своїх iPhone.

  Про це компанія повідомила 15 вересня, готуючи запуск в продаж свого нового смартфона на цих вихідних.

  За словами прес-служби Apple, попит на iPhone 6 і iPhone 6 Plus перевищив наявну кількість товару, в результаті чого деякі поставки будуть відкладені до жовтня п.р. А поки що Apple радить споживачам "приходити раніше", щоб в п'ятницю особисто купити смартфон в роздрібному магазині Apple. Деякі завзяті покупці вже розташовуються табором біля магазинів в Нью-Йорку та Лондоні.

  Після того, як у п'ятницю споживачі отримали можливість замовляти новий пристрій, кількість замовлень досягла 4 млн протягом 24 годин, що дорівнює загальній кількості iPhone 4S, проданих в перші вихідні після його запуску в 2011 г. Однак введена регулятором відстрочка дебюту нового iPhone в Китаї може перешкодити Apple побити торішній рекорд в 9 млн проданих одиниць після дебюту iPhone 5S і iPhone 5C.

  "Попередні замовлення на iPhone 6 і iPhone 6 Plus - це новий рекорд для Apple, і ми не можемо дочекатися, щоб, починаючи з п'ятниці, віддавати наші кращі iPhone в руки покупців", - зазначив генеральний директор Apple Тім Кук.

  iPhone - флагманський і найбільш прибутковий продукт Apple, навіть при тому, що компанія наполегливо продовжує просувати годинник Apple Watch, які вона продемонструвала минулого тижня, але продаж яких відкладена до 2015 р

  Особливо популярним виявився 5,5-дюймовий iPhone 6 Plus. Покупці, що замовляють цей пристрій, стикаються з затримкою доставки цього крупнішого телефону на 3-4 тижні. Аналітики прогнозували, що він буде дефіцитним через складнощі у виробництві. 20 вересня iPhone 6 надійде в продаж в дев'яти країнах, включаючи США, Великобританію, Гонконг і Японію. Тиждень потому він з'явиться у продажу ще в 20 країнах, у тому числі в більшості країн Західної Європи, Росії і ОАЕ.

  Торік Apple додала в список країн, які отримують iPhone в першій хвилі, також і Китай. Однак тут iPhone 6 наступного тижня у продажу не з'явиться. Причиною тому - повідомлення про суперечки між операторами мобільного зв'язку і проблеми з владою, які повинні схвалити запуск у продаж нового бездротового пристрою.

  Аналітики Stifel сказали, що тривалий період виробництва iPhone 6 Plus, який на $ 100 дорожче свого "брата" меншого розміру, може повсюди підвищити середню відпускну ціну, ключовий індикатор прибутковості Apple.

  Попередній матеріал
  110 українських дітей учасників АТО відправилися на відпочинок до Грузії
  Наступний матеріал
  У військових частинах відновлюють бойову техніку - Міноборони
  Теги:
  Loading...