dugtech.com

Apple випадково розсекретила iPad Air 2 та iPad mini

  Компанія Apple випадково розкрила інформацію про два нові продукти, які будуть офіційно представлені в четвер на спеціальній конференції в Купертино.

  Про це повідомляє MacDigger.

  У посібнику користувача для планшетів iPad з'явилися дві нові моделі - iPad Air 2 і iPad mini 3.

  Оновлені скріншоти електронної книги iPad User Guide For iOS 8 в iBooks Store описують два нові планшети.

  iPad Air 2 та iPad mini 3 багато в чому повторюють дизайн нинішніх моделей, але мають ряд принципових відмінностей. По-перше, в обох модифікацій є Touch ID - дактилоскопічний модуль, призначений для авторизації в додатках та електронних платежів.

  Інше нововведення стосується камери. iPad Air в новій генерації матиме режим серійної зйомки. Після натискання на кнопку спуску затвору планшет буде знімати один кадр за одним доти, поки користувач утримує кнопку в натиснутому положенні. Таким чином, можна отримати кілька кадрів, з яких можна вибрати найбільш вдалий. Уперше ця функція з'явилася на iPhone 5s.

  Реліз офіційного посібника користувача для iOS 8.1 з описом нових iPad і платіжного сервісу Apple Pay, ймовірно, має відбутися завтра після презентації.

  Пізніше компанія повернула в посібник користувача "iPad User Guide For iOS 8" старі скріншоти з iPad Air та iPad mini з дисплеєм Retina.

  iMac-cool-20

  polz-2
  Попередній матеріал
  Тристоронні газові перемовини пройдуть 21 жовтня - Еттінгер
  Наступний матеріал
  У Танзанії спалили сімох "чаклунів"
  Теги:
  Loading...