"Apple" презентувала новий сервіс із зберігання файлів

  Новий сервіс для зберігання файлів - iCloud - презентував глава компанії "Apple" Стів Джобс. Для цього він навіть перерав свою безстрокову відпустку.

  Нова система призначена для зберігання і синхронізації аудіофайлів, фото та відео. Відтепер, уся інформація зберігатиметься на серверах, а звідти її можна легко завантажити на будь-які пристрої "Apple". Поява Джобса на публіці викликала на форумі фурор. Останнім часом засновник "Apple" має проблеми зі здоров`ям. Кілька років тому хірурги видалили йому злоякісну пухлину підшлункової залози і зробили пересадку печінки. 

  Стів Джобс, голова компанії "Apple": "Ми працювали над цим сервісом дуже серйозно, і він нам дійсно подобається. Він дозволяє автоматично завантажувати медіафайли і користуватися ними зі всіх пристроїв від "Apple". Раніше, наприклад, я купував за допомогою iPhone якусь пісню, але щоб її послухати на iPad, потрібно було підключати телефон до комп`ютера і вже звідти завантажувати трек на планшетник. Звичайно, це було не дуже зручно, і зараз ми знайшли вирішення цієї проблеми".

  Попередній матеріал
  Чилі та Аргентина потерпають від виверження вулкану [сюжет, відео]
  Наступний матеріал
  Міністри країн ЄС радитимуться щодо боротьби з кишковою інфекцією
  Теги: