"Apple" презентувала i-Pad - гібрид ноутбука та смартфона

  Компіня "Епл" презентувала нову розробку: гібрид смартфона та ноутбука, ціна якого може приємно здивувати користувачів. Чимало "текі" сприйняли новину із захопленням , але є і такі, хто не поділяє такого ентузіазму. Пристрій представили в Лос-Анжелесі.

  Айпед (i-Pad) – нове слово в комп’ютерних технологіях. Новинку представляє сам засновник компанії Епл Стів Джобс. Створення цього пристрою він назвав справою свого життя. Айпед – це гібрид смартфона з ноутбуком. Подібним пристроям на ринку вже дали прізвисько – таблетки.

  Стів Джобс, засновник компанї APPLE: "Зараз всі використовують леп-топи та смартфони. Тож не так давно постало питання - що може об`єднати ці пристрої? Я переконаний - ай-пед буде кращий і за ноутбук, і за смартфон".

  Вага Айпеду - сімсот грамів, товщина трохи більше сантиметра. За словами винахідників, користувачі пристрою триматимуть в руках увесь Інтернет. Крім цього, компанія вже уклала контракти з видавцями, щоби на пристрій можна було завантажувати книги.

  Ерік Боднер, мешканець Нью-Йорка: "Я користуюся газетами, ай-подом, телефоном. А це дещо інше. Із цим пристроєм все стане легше та простіше".

  Та головна перевага девайсу– ціна. Попри очікування, вона не захмарна – від п’ятисот доларів.

  Утім клюнули на новинку не всі. Скептики кажуть, Айпед не такий уже й унікальний, яким його малюють. Та й, за словами фахівців, новий винахід Епл небездоганний.

  Карл Самет, мешканець Нью-Йорка: "Я не збираюся його купувати. Я і так можу читати журнали та книжки".

  Утім у Епл на скептиків не зважають. У компанії сподіваються вже до кінця року продати від двох до п’яти мільйонів таких пристроїв.

  Захар Симчич. Олена Макаренко. 5 канал

  Попередній матеріал
  Помер письменник Джером Селінджер
  Наступний матеріал
  92 річниця легендарного бою під Крутами
  Теги: