Apple покращила нову версію мобільної операційної системи iOS 8.1.

  Компанія Apple випустила нову версію мобільної операційної системи iOS 8.1. З основних змін можна відзначити підтримку платіжної системи Apple Pay, яка дозволяє зберігати всі свої кредитні картки в додатку Passbook і використовувати iPhone 6 і iPhone 6 Plus для оплати товарів у магазинах.

  Також додали функцію Handoff, що забезпечує синхронізацію даних між усіма вашими пристроями від Apple, включаючи можливість відповіді на вхідні дзвінки та повідомлення прямо з iPad або комп'ютера Mac під управлінням операційної системи OS X Yosemite, передає Еngadget.

  Крім того з iOS 8.1 користувачі отримають доступ до публічної бета-версії програми "Медіатека iCloud", яка дозволяє зберігати свої фотографії та відео в хмарі в їх вихідному розмірі. Нагадаємо, що 5 ГБ хмарного простору для зберігання користувачі  отримують безкоштовно, а за використання більшого обсягу пам'яті Apple ввела щомісячну плату. Крім цього, компанія повернула альбом "Фотоплівка" в додаток "Фото".

  Apple також попрацювала над стабільністю системи і усунула проблеми з низькою продуктивністю Wi-Fi, а крім того, усунено проблеми з поворотом екрану і виправлена ​​проблема з відтворенням відео в Safari.

  Попередній матеріал
  Дніпропетровські хірурги винайшли новий метод лікування уламкових поранень
  Наступний матеріал
  Шведські військові продовжують пошуки таємничого підводного човна