www.wired.com

Apple почала продажі Apple Watch

  Apple почала продажі свого пристрою Watch у США, Великобританії, Австралії, Канаді, Німеччині, Гонконгу, Китаї, Франції та Японії.

  Про це пишуть російські ЗМІ, за інформацією Reuters.

  У п'ятницю, 24 квітня, в цих країнах розумні годинники отримають ті покупці, які встигли першими оформити через інтернет-передзамовлення.

  В офіційний старт продажів купити годинник через фізичні магазини Apple Store буде неможливо. Подивитися вживу і отримати пристрій можна тільки у шести бутиках по світу: Dover Street Market у Лондоні та Пекіні, Maxfield в Лос-Анджелесі, Colette в Парижі, 10 Corso Como в Мілані і The Corner у Берліні, повідомляє TechRadar.

  При цьому попередньо потрібно зарезервувати товар, так як пристрої представлені в обмеженій кількості. Як зазначає агентство, невелика черга помітна в магазинах Токіо (близько 50 осіб). При цьому старт продажів годинників компанії не викликав ажіотаж, який зазвичай супроводжує кожні запуски нових продуктів Apple.

  Покупці, які запізнилися всього на годину до початку прийому попередніх замовлень на новий гаджет, зможуть отримати деякі моделі не раніше серпня.

  Попередній матеріал
  Більше 5 тисяч бійців з Дніпропетровщини будуть демобілізовані до 1 травня
  Наступний матеріал
  У Києві затримали жінку з коробкою вибухівки
  Теги:

  Японка втопила у ванні Apple-колекцію бойфренда

  У Сан-Франциско презентували можливості Apple Watch та розповіли про ціни на пристрій

  Apple встановила рекорд квартального прибутку, заробивши 18 мільярдів доларів

  Apple підвищила ціни для Росії на 30%