мобільний процесор_штучний інтелект engadget.com

Американські вчені створили 168-ядерний мобільний процесор для штучного інтелекту

За інформацією видання, процесор Eyeriss дасть змогу смартфонам і іншим мобільним пристроям виконувати всі складні обчислення прямо на самому девайсі, а не відправляти їх на віддалений сервер

Google оголосила про партнерство з Movidius, в ході якого компанії планують створити мобільні процесори з можливостями машинного навчання, повідомляє finance.ua з посиланням на Engadget.

Вчені Массачусетського технологічного інституту обігнали пошукового гіганта, представивши чіп Eyeriss, який покликаний "вмонтувати" нейронні мережі та штучний інтелект в портативні пристрої. Процесор має 168 ядер, які слугують як нейрони. При цьому чіпсет споживає в 10 разів менше енергії, ніж графічні прискорювачі в сучасних смартфонах.

Кожне ядро в чіпі Eyeriss має свою власну пам'ять і стискає дані, коли вони залишають ядро. Розміщені поблизу ядра можуть "спілкуватися" між собою безпосередньо, і їм не потрібно передавати інформацію спочатку на центральну пам'ять. Крім того, кожне ядро виконує максимум роботи, щоб процес був абсолютно ефективним. Відомо, що в розробці вченим допомагала компанія NVIDIA, а це може посприяти виходу технології на ринок.

Як повідомляв 5.ua, в червні 2015 року китайський Elephone випустить смартфон з 10-ядерним процесором.

Попередній матеріал
Порошенко вдруге за тиждень поговорив з Байденом - про корупцію і реформи
Наступний матеріал
Біля МЗС на флагшток підняли кримськотатарський прапор
Loading...

Британські вчені встановили абсолютний рекорд швидкості передачі даних

Волонтери створили мобільний додаток для вивчення української мови

Виробник домашніх телефонів Gigaset випустить люксовий смартфон

Google презентував нові офісні додатки для смартфонів

Штучний інтелект не пройшов дитячий IQ-тест

5 канал - трансляція наживо