Кадр із відео

Американська аерокосмічна компанія створила ховерборд, здатний піднімати людину на 30 см над землею (відео)

У США створили перший комерційний літаючий скейтборд. Його вартість становить близько $20 тис.

Американська компанія ArcaSpace, що займається приватними космічними перельотами, презентувала ArcaBoard – ховерборд на гвинтовій тязі, що може піднімати людину приблизно на 30 см над землею. Про це пише Tjournal із посиланням на The Verge.

Розробники розповідають, що ArcaBoard може впоратися із навантаженням близько 200 кг. Його потужність сягає 272 кінських сил, а самого себе і людину, яка стоїть на ньому, він піднімає за допомогою 36 електровентиляторів.

У ArcaBoard вбудована система автоматичного самобалансування, тому для його використання, запевняють творці, не потрібно значних зусиль. Оскільки, на відміну від більшості конкурентів, ховерборд не вимагає спеціальної магнітної поверхні для польотів, автори пристрою називають його винаходом, важливість якого можна порівняти з велосипедом, автомобілем і літаком.

Розробники наголошують, що ArcaBoard – не жарт, а серйозний комерційний продукт. Його ціна становить  близько $20 тис. Однак видання уточнює, що пристрій навряд чи стане популярним не лише через ціну: одного заряду його батарей вистачає тільки на шість хвилин польоту. ArcaBoard – перший комерційний, але загалом не перший ховерборд на пропелерній тязі.

Нагадаємо, японські інженери розробили літаючий борд. Такий борд з'явився на екранах телевізорів у фільмі "Назад у майбутнє" в 1989 році.

Попередній матеріал
Міноборони створить центри обслуговування військовослужбовців
Наступний матеріал
Суд залишив Савченко під арештом ще на півроку
Теги: