futuretimeline.net

Агентство при Петагоні успішно випробувало протез руки, який може відчувати дотики

  Пацієнту вперше встановили протез, який може передавати у мозок імпульси відчуттів.

  Університет Джонса-Хопкінса спільно з Агентством передових оборонних дослідницьких проектів (DARPA) при міністерстві оборони США встановив протез, яким пацієнт може не тільки керувати за допомогою сили думки, але і відчувати дотики, пише Look At Me.

  Протез був виготовлений в лабораторії прикладної фізики університету по розробках DARPA для 28-річного пацієнта, який опинився паралізованим через травму, в ході якої постраждав спинний мозок. Вчені розмістили електроди в рухових ділянках кори головного мозку, що дозволяє пацієнтові управляти протезом.

  Крім того, протез оснащений спеціальними датчиками, які розпізнають тиск від зіткнень із різними поверхнями і передають сигнал на пов'язані з ними електроди, розміщені на постцентральной звивині мозку. Це дозволило пацієнтові не тільки відчувати різні поверхні, але і визначати, на який із пальців протеза чиниться тиск. За словами дослідників, в результаті випробувань стало зрозуміло, що мозок сприймає сигнали від протеза майже як природні.

  Нагадаємо, у червні п'ятеро українських бійців, які втратили кінцівки у зоні АТО, отримали шотландські біонічні протези. Вони за допомогою спеціальних датчиків керуються імпульсами, що йдуть від м'язів.

  Попередній матеріал
  В Москві проведуть з'їзд сепаратистів з усього світу
  Наступний матеріал
  "Батьківщина" і "Самопоміч" раніше для себе кулуарно розглядали вихід із коаліції - Соня Кошкіна
  Теги:
  Loading...