5.ua

Адміністратори Facebook планують позбутись чату в мобільному додатку

  Facebook найближчим часом видалить функцію обміну повідомленнями від свого мобільного додатку на пристроях, що працюють під iOS та Android. Таким чином змусить користувачів завантажувати його автономну версію Messenger, задля можливості в подальшому спілкуватися зі своїми Facebook друзями,  - повідомляє TechCrunch.

  Зміни не торкнуться тільки користувачів малопотужних смартфонів на Android: за обмежених можливостей своїх апаратів вони зможуть продовжити листування через додаток Facebook. Іншим доведеться змиритися зі змінами або звернутися до послуг інших месенджерів.

  Доповідачі з Facebook запевняють, що люди зможуть на 20% швидше отримувати повідомлення через новий Messenger, аніж через додаток Facebook, а також матимуть змогу насолоджуватись постійними новими функціями у Messenger.

  В якості прикладу, представники компанії наводять статистику, що за останній місяць Facebook Messenger для iOS отримав оновлення, яке дозволяє користувачам створювати групові чати і "пришпилювати" іх для простішого доступу до них.

  Не зважаючи на те, що Facebook придбала популярний месенджер WhatsApp за $19 мільярдів, виглядає так, що компанія, як і раніше зацікавлена у просуванні власного додатку Facebook Messenger, ймовірно, аби бути певним, що обидва додатки покривають якнайбільшу територію у всьому світ. Як би там не було, але факт залишається фактом - найближчим часом більшості користувачів доведеться завантажувати два додатки від Facebook.

  Попередній матеріал
  В Донецьку протягом 3 днів змагатимуться "силовики"
  Наступний матеріал
  Суд заборонив проводити в Харкові проросійські акції
  Теги:
  Loading...