5.ua

З січня 2016 року у складі Нацполіції працюватиме Бюро протидії наркозлочинності - МВС

  До 11 листопада 2015 року продовжується прийом анкет охочих зайняти посади в цьому підрозділі.

  Про це на прес-конференції повідомила радник міністра МВС Хатія Деканоїдзе, передає "УНІАН".

  За її словами, на сьогодні вже подано 2,3 тис. анкет на посади аналітиків та оперативників новоствореного підрозділу, в який загалом планується набрати 600 працівників. Ті, хто пройдуть конкурс, навчатимуться один місяць, і приблизно з середини січня наступного року працівники підрозділу розпочнуть свою роботу.

  У свою чергу, керівник підрозділу Ілля Ківа зауважив, що бюро матиме іншу територіальну структуру, ніж розформований відділ із боротьби з наркозлочинністю: він складатиметься з 9 регіональних представництв - по три на кожну область. Не буде обласних та міських управлінь, як це було раніше у структурі, що займалася боротьбою з незаконним обігом наркотиків.

  Також він додав, що особливістю новоствореного бюро буде тісна співпраця з Міністерством охорони здоров'я з протидії незаконному обігу наркотичних речовин, що містяться в лікарських препаратах. Крім того, Ківа наголосив, що 80% працівників колишнього відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків не можуть претендувати на посади в новоствореному підрозділі.

  Нагадаємо, Аваков розповів, кого братимуть до Бюро протидії наркозлочинності і скільки їм платитимуть.

  Попередній матеріал
  У БПП пропонують змінити регламент Верховної Ради, аби запобігти втечі нардепів за кордон
  Наступний матеріал
  У Слов'янську на виборах міського голови переміг представник "Опозиційного блоку" - ЦВК