mvs.gov.ua

Відсьогодні розпочався набір патрульних до нової поліції в Чернігові

  Сьогодні, 13 вересня, у приміщенні Будинку засідань Чернігівської обласної ради відбулося офіційне відкриття пункту прийому анкет до нової патрульної поліції.

  Про це повідомляє прес-служба МВС України в Чернігівській області. Як зазначається, охочих подати свої анкети виявилося чимало, тож протягом першої години було подано більше 200 анкет, третина з них – надійшли в електронному вигляді.

  За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, вже у січні 2016 року на вулиці Чернігова вийдуть 200 нових патрульних поліцейських. "Сподіваємося, що молодь Чернігова активно долучиться до проекту, і ми матимемо тут сильну патрульну поліцію. Це тільки початок. Маємо в планах реалізувати наступний наш проект – дорожню патрульну поліцію на трасі "Чернігів-Київ", тож сподіваємося на вашу підтримку", - сказав очільник відомства.

  Наразі триває підбір викладацького складу та інструкторів, які навчатимуть майбутніх поліцейських. Прийом анкет триватиме 3 тижні — з 13 вересня по 5 жовтня.  

  Нагадаємо, за словами народного депутата Мустафи Найєма, за два тижні розпочнеться набір до нової поліції у Слов'янську та Краматорську.

  Попередній матеріал
  Порошенко заперечив можливість обміну російських ГРУшників на Сенцова і Кольченка - журналіст
  Наступний матеріал
  Через три роки в Україні буде "стримуваний" заморожений конфлікт - учасники YES