5 канал

Відряджені на Донбас поліцейські можуть спробувати обійти переатестацію - журналіст

На Донбасі мають бути найкваліфікованіші поліцейські

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявила журналіст Ольга Худецька, яка працює в атестаційних комісіях.

Коментуючи рішення про те, що поліцейські, які провалили переатестацію, служитимуть на Донбасі, вона сказала: "Ставлюся до цього негативно. Насамперед тому, що на Донеччині і на Луганщині ми маємо мати найякісніших поліцейських, тому що там дуже складний регіон, там величезні проблеми з контрабандою, там величезні проблеми з учасниками незаконних збройних формувань".

За її словами, поліцейські, які служитимуть на Донбасі через провал переатестації, можуть пізніше у хитрий спосіб перевестися на свої попередні посади.

"Знаючи різноманітні способи, шляхи обходу атестації співробітниками міліції, я знаю і не здивуюсь, якщо виникне ціла сукупність людей, яка попрацює декілька тижнів на Луганщині і Донеччині, а потім переведеться на своє старе місце роботи. Тобто це буде невеличкий кар'єрний зигзаг для повернення на основне місце роботи", - зазначила вона.

Нагадаємо, за інформацією начальника прес-служби МВС Артема Шевченка, поліцейські, які провалили переатестацію, служитимуть на Донбасі.

Попередній матеріал
Бойовики планують протягом доби захопити Мар’їнку – штаб АТО
Наступний матеріал
Савченко виступить із останнім словом у суді 3 березня
Loading...

Слідчі прокуратури проводять обшуки у патрульній поліції Києва

Нацполіція запустила всеукраїнський саll-центр

Деканоїдзе: У Києві 80% вищого керівництва поліції звільнені через переатестацію

Мін’юст підписав меморандум про співпрацю з Національною поліцією

Нові поліцейські патрулі швидкого реагування розпочали роботу на Львівщині

5 канал - трансляція наживо