В Одесі з середини серпня запрацює нова патрульна поліція - Саакашвілі

  Крім того, у вівторок буде представлений новий глава Управління внутрішніх справ.

  В Одесі з середини серпня почне працювати нова патрульна поліція, передає "Радіо Свобода". Про це сьогодні заявив голова обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі на відкритті стратегічної сесії Одеського регіону. 

  "В Одесі в середині серпня буде нова патрульна поліція. У вівторок буде представлений новий глава Управління внутрішніх справ", − сказав Саакашвілі. 

  Як повідомляється, він зазначив, що наразі частина співробітників місцевої міліції беруть участь у рейдерських захопленнях, торгують наркотиками. За словами голови ОДА, він спілкувався, в тому числі, з власниками невеликих кафе і ресторанів, які розповіли йому про те, що відбувається. Підприємці зізнавались, що не відчувають себе захищеними і змушені платити "мзду за безпеку".

  "Ви побачите, що до кінця літа цього всього не буде. Тут буде нова патрульна поліція, яка дуже сильно відрізнятиметься − за IQ, манерам і якістю роботи", − заявив Саакашвілі. 

  Голова Одеської ОДА наголосив, що безпека – одна з найважливіших складових для успішного туризму і навів приклад Грузії, де туристичний потік зріс зі 100 тисяч осіб до майже 6 мільйонів.

  Видання зазначає, що в Одесі відбувається стратегічна сесія, присвячена розвитку цього регіону. У ній беруть участь понад 600 громадських активістів, експертів, підприємців, діячів культури, представників місцевого самоврядування регіону.

  Попередній матеріал
  В Іраку загинув 17-літній британський джихадист-смертник
  Наступний матеріал
  Впродовж ночі бойовики сім разів відкривали вогонь по позиціях АТО з важкої артилерії на Артемівському напрямку