В Києві склали присягу перші 2 тис. поліцейських

  Від сьогодні на вулицях столиці запрацює поліція.

  Перші інспектори патрульної служби працюватимуть у Києві. На Софійській площі, за участі Президента, прем'єра та міністра внутрішніх справ, особовий склад поліцейських склав присягу. 

  "Так повелося, що на цьому святому місці, на святій Софії відбуваються найважливіші і просто дуже важливі події української історії. Присягати Україні – це честь. І відповідальність це на вас покладає особливу. Подвійну. Потрійну. Сьогодні ви виступаєте на внутрішній фронт. Фронт боротьби за закон і справедливість", - сказав у ході присяги Президент України Петро Порошенко.

  Тепер правоохоронці матимуть на одязі нашивку з прізвищем та жетон з особистим номером. Нові поліцейські матимуть портативну камеру для відеозйомки, оснащену 3-G Інтернетом, GPS-навігатор та сигнальну кнопку для виклику підмоги. Серед спецзасобів залишається газовий балончик, гумовий кийок, пістолет ФОРТ-17 та кайданки.

  У кожному районі столиці чергуватимуть до п'ятнадцяти екіпажів. На виклик мають прибувати - за лічені хвилини. Заробітна плата нових поліцейських -  від 8 до 10 тисяч гривень. На хабарі - табу.

  Попередній матеріал
  ОБСЄ зафіксувала 114 вибухів і обстрілів в районі Донецького аеропорту
  Наступний матеріал
  Уряд забезпечить усе необхідне для функціонування нової поліції – Яценюк
  Теги: