facebook.com/artem.shevchenko

В Івано-Франківську стартував набір до патрульної служби

  У Івано-Франківську розпочався набір до патрульної служби.

  Про це повідомив директор Департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко на своїй сторінці у Facebook.

  "Старт набору у патрульну поліцію в Івано-Франківську: 200 поліцейських вийдуть на вулиці міста першими у наступному 2016 році. Або, якщо встигнуть навчитися, саме на Новий рік. Всі параметри (грошове, технічне забезпечення) відповідатимуть одному стандарту, який вже працює у Києві, Львові, Одесі, а невдовзі запрацює і у Харкові", - йдеться у повідомленні.

  Про початок набору оголосив і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков разом із главою патрульної служби Києва Олександром Фацевичем і керівником обласної міліції Віктором Шкутовим, передає видання LB.ua.

  Зазначається, що всього в патрульній поліції Івано-Франківська буде 200 чоловік, це 21 екіпаж. Середня зарплата франківських патрульних буде починатися з 8000 грн.

  "Патрульний поліцейський Прикарпаття буде отримувати таку ж високу зарплату, як і патрульні по всій Україні, починаючи з 8 тис. грн. Вони будуть повністю забезпечені новою амуніцією, обмундируванням і відповідними аксесуарами і поліцейськими автомобілями, оснащеними планшетами, новими системами, зброєю. Якщо ми робимо , то робимо якісно, правильно і без бутафорії та профанації. Якщо вони будуть ідеальними поліцейськими і не отримають вашої підтримки - це означатиме, що реформа провалилася ", - зазначив Аваков.

  Набір триватиме до 18 вересня.

  Попередній матеріал
  Смог від пожеж під Києвом дійшов до Черкащини
  Наступний матеріал
  Ада Роговцева завітала з виступом до десантників у зоні АТО (фото)