mvs.gov.ua

У столиці відкрили перший Центр рекрутингу Національної поліції (фото)

Тут відбиратимуть кандидатів на службу та здійснюватимуть переатестацію нинішніх поліцейських.

У п'ятницю, 11 грудня, в Києві офіційно відкрили перший Центр рекрутингу Національної поліції. Тут відбиратимуть кандидатів на службу та здійснюватимуть переатестацію нинішніх поліцейських.

У Центрі з понеділка тривають співбесіди з кандидатами на службу в лавах поліції. "Після цих співбесід вони будуть призначені на постійні посади. Комісії, які проводять співбесіди з претендентами, є незалежними і приймають такі ж незалежні рішення", - інформують у МВС.

Щодня на базі Центру рекрутингу комп'ютерне тестування зможуть проходити близько 600 осіб. Крім того, щодня тут відбуватиметься близько 300 очних співбесід. Їх проводитимуть 12 комісій, до складу яких входять від 6 до 8 членів.

Як повідомляють у МВС, у церемонії відкриття закладу взяли участь чільниця Нацполіції Хатія Деканоїдзе і посол США в Україні Джеффрі Пайєтт. "Найголовнішим завданням для мене і всієї нашої команди є те, щоб ми повернули довіру людей і очистили наші лави", – сказала Деканоїдзе. Водночас Джеффрі Пайєтт зазначив, що вважає Центр ректрутингу Національної поліції "будівельним майданчиком, на якому постає нова Україна".

/
/
/
/
/
/

Нагадаємо, як заявляла раніше голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе, для роботи в Національній поліції вищому керівництву доведеться пройти поліграф.

Попередній матеріал
ООН закликає відновити електропостачання в Крим
Наступний матеріал
Уряд призначив трьох членів Нацагентства із запобігання корупції