нова поліція
5.ua

У перший день роботи Національна поліція зареєструвала понад 3 тис. звернень громадян – МВС

  У МВС України звітують, що за перший день роботи до Національної поліції України надійшло понад 3 тисячі звернень.

  Про таке заявив у суботу на брифінгу речник МВС України Артем Шевченко, повідомляє "Радіо Свобода".

  "З початку доби 7 листопада вже зареєстровано 3,3 тис. звернень громадян. Кожне з них розглядається уповноваженим працівником Національної поліції відповідно до вимог законодавства", – повідомили в МВС.

  За даними правоохоронців, у складі Головних управлінь поліції в областях та місті Києві повноцінно функціонують 217 відділів поліції та 489 відділень поліції.

  Шевченко наголосив: "Тільки за оцю світлу пору доби сьогоднішнього дня понад чотириста кримінальних проваджень внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань вже слідчими національної поліції України. Про що це свідчить, це свідчить про те, що система запрацювала. Жодного правового вакууму немає, жодних збоїв немає. Надалі з прийняттям низки подібних нормативно-правових актів, підзакононних актів, система має запрацювати ну, скажімо так, повністю".

  У МВС також заявили, що "для забезпечення прийому та реєстрації заяв про вчинення злочинів та організації відповідного реагування призначено працівників чергових частин територіальних органів поліції".

  Як повідомляв 5.ua, відсьогодні, 7 листопада 2015 року, на зміну міліції в Україні офіційно прийшла Національна поліція.

  Попередній матеріал
  Прикордонники не пропустили до бойовиків три вантажівки з 6 тоннами контрабандних продуктів
  Наступний матеріал
  В Одесі впав будівельний кран - щонайменше дві людини постраждали