cherkasy24.info

У новій поліції буде принципово новий спецназ - Турчинов

  Загін спецпризначення КОРД формується за новими принципами і відповідатиме усім міжнародним стандартам за рівнем підготовки та озброєння. Насамперед туди запрошують демобілізовану молодь із ЗСУ та Нацгвардії.

  Про це заявив секретар РНБО України  Олександр Турчинов, перебуваючи на навчальній базі спецпризначенців під Києвом, повідомляє прес-служба РНБО. Базу він відвідав разом із міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим із нагоди завершення навчання інструкторів спецпідрозділу КОРД фахівцями із США.  

  Турчинов заявив: "У нової поліції, яка стоятиме на сторожі інтересів громадян, має бути мобільний професійно діючий та абсолютно новий спецназ". Секретар РНБО також звернув увагу, що нові загони спецпризначення створюватимуться за принципом американського SWAT та будуть "головним ударним підрозділом поліції у боротьбі з організованою та озброєною злочинністю".

  Інструктори спецпідрозділу, які сьогодні отримали дипломи, за словами Турчинова "зможуть реалізувати амбітне завдання - підготувати бійців принципово нового поліцейського загону спецпризначення КОРД, конкурсний набір до якого розпочато МВС". 

  Також секретар РНБО України наголосив, що до нового елітного підрозділу запрошується насамперед демобілізована молодь із ЗСУ та Нацгвардії, "яка отримала підготовку не на полігонах, а в умовах реальних бойових дій". Турчинов також додав, що "завдання - створити принципово нові органи правопорядку, які повинні забезпечити надійний захист наших громадян, яких українці будуть не боятися, а поважати, довіряти та всіляко підтримувати".

  Як повідомляв 5.ua, на початку вересня 2015 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що аналогічний американському SWAT спецназ КОРД почне набір бійців у листопаді.

  Попередній матеріал
  Пономарьов прокоментував рішення про свій арешт: Це перша легітимація репресій заднім числом
  Наступний матеріал
  Угорщина закриває кордон з Хорватією