mvs.gov.ua

У Миколаєві 484 патрульні присягнули на вірність Україні

Сьогодні, 6 грудня 2015 року, в Миколаєві присягнули на вірність українському народові 484 нові патрульні поліцейські. 

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України. Відзначається, що очолив Управління патрульної поліції Миколаєва лейтенант поліції Максим Ахромєєв.

Миколаїв став шостим містом України, де розпочали свою роботу підрозділи патрульної служби. На даний час патрульні поліцейські вже працюють на вулицях Києва, Львова, Харкова, Одеси і агломерації Ужгород-Мукачево.

Як зазначив на своїй сторінці у Facebook глава МВС Арсен Аваков, протягом десяти тижнів патрульні проходили курси первинної підготовки працівників в Управлінні поліції Миколаївської області, де їх навчали кращі тренери України, Канади та США. Курсанти отримали навички тактичної підготовки та користування зброєю, а також отримали необхідні теоретичні знання.

За його словами, більшість патрульних Миколаєва мають вищу освіту: серед них - двоє священників.

"Більше 80% патрульних міста Миколаєва мають вищу освіту – це професійні перекладачі, інженери, програмісти, журналісти, медики, фінансисти, військові та багато інших спеціалістів у різних галузях. Серед патрульних є двоє священиків, при чому один – командир роти", - написав Аваков.

Нагадаємо, у Львові призначили нового керівника патрульної поліції.

Попередній матеріал
Економічна блокада Криму припинила роботу "тіньового насосу" - Чубаров
Наступний матеріал
Початок тижня в Україні буде теплим - до +9