Facebook / Леонід Кулєш

У МВС спростовують конфлікт міліції та поліції у столичній аптеці

У ГУМВС України в м. Києві спростовують конфлікт міліції та поліції в аптеці у Києві.

Міліція перешкоджала роботі поліції, коли останні намагалися перешкодити ввезеню кокаїну в одну з київських аптек - таке повідомлення у Facebook з'явилося на сторінці Леоніда Кулєша, помічника-консультанта народного депутата ВРУ .  

Чоловік написав: "Я в шоці! Наркобанда в столиці працює по-"легальному". Щойно однопартієць Владислав Дума зловив на гарячому поставку "ліків" з вмістом великої дози кокаїну, по народному коксу". Сам Владислав Дума - член Радикальної партії Олега Ляшка.

Кулєш також зазначив: "Мєнти на Подолі перешкоджають працювати Поліції на Подолі! Коли приїхала на місце подій міліція, а саме лейтенант міліції Пархоменко А. В. - він зателефонував працівниці наркоАптеки та сказав, щоб всіх вивела на вулицю, в тому числі і представників поліції. Після цього двері були закриті зсередини, а працівник Подільського РУВД закрив своєю спиною скло дверей, щоб не було видно, що там коїться! Після того, як було застосовано радикальні наміри до радикальних дій, то працівники Аптеки відкрили двері, але поки не надають інформацію про ті "ліки", які підозрюються у наркотрафіку". Також чоловік додав фотографії з місця подій.

/
/
/
/
/
/
/
/

Натомість Оксана Блищик, прес-секретар ГУ МВС України в м. Києві в коментарі 5.ua спростувала інформацію про конфлікт міліції та поліції. "Вчора, 26 серпня 2015 року, міліція на вулиці перевірила чоловіка, у якого виявили пластинки з ліками, які йому продали без рецепту в одній із столичних аптек на Подолі. За цим фактом було відкрито кримінальне провадження. У зв'язку з цією ситуацією, аби перевірити, чи не містять ліки, які продає аптека, наркотики, сьогодні, 27 серпня 2015 року, до тієї аптеки для перевірки виїхала оперативно-слідча група Подільського відділення міліції. Міліцію в аптеку її співробітники пустили не одразу, бо спочатку правоохоронці не мали ордеру на обшук. Біля аптеки на той час вже були активісти і поліція. Коли ж міліції все ж вдалося зайти до аптеки і перевірити ліки, виявилося, що препарати не наркотичновмісні, а кодеїновмісні, а отже можуть відпускатися навіть без рецепту лікаря", - розповіла речниця.

Що ж до конфлікту на місці подій, його у міліції описали так: "Протягом ведення міліцією слідчих дій, активісти вели себе неадекватно, тому міліція разом з поліцією намагалися їх хоч якось втихомирити. Нині залишається відкритим кримінальне провадження, розпочате вчора. Міліція ще має з'ясувати, чи не порушуються в аптеці правила розповсюдження препаратів".

Сам же пост Кулєша у Facebook та поведінку активістів біля аптеки у прес-службі ГУМВС України в м. Києві прокоментували так: "Хтось хотів показатися".

Нагадаємо, на початку літа 2015 року одеська міліція затримала чоловіка, що виробляв особливо небезпечні наркотики. Чоловік вирощував у себе вдома коноплю і виготовляв з неї наркотичні засоби.

Попередній матеріал
У Петербурзі російські "казаки" розбили барельєф Шаляпіна в образі Мефістофеля
Наступний матеріал
Лікарі констатують перевищення норми забруднення повітря у трьох районах Києва