У МВС пояснили, чому нова патрульна поліція постійно їздить з мигалками

  Мигалки забезпечують постійну візуальну присутність поліції на вулиці, що водночас допомагає мінімізувати злочини.

  Сьогодні, 6 липня, під час брифінгу щодо перших результатів роботи нової патрульної служби перша заступниця міністра внутрішніх справ України Ека Згуладзе пояснила, чому автомобілі патруля постійно їздять із мигалками. З її слів, це ефективний профілактичний захід, який мінімізує деякі злочини.

  "Усіх цікавить, чому патруль постійно їздить з цими блакитними мигалками. Я розумію, що це може створювати дискомфорт водіям, які їдуть відразу спереду чи ззаду поліцейського авто. Але зазначу, що це не феєрверк, не святкування і це не для піару. Це профілактика і превенція правопорушення, і це працює. Візуальна присутність поліції на вулиці мінімізує деякі злочини", - сказала пані Згуладзе.

  Заступник міністра закликала поставитися до такого заходу з розумінням, оскільки це дуже маленька ціна безпеки міста. Водночас Загуладзе зауважила, що є одна невелика проблема з тим, що більшість нових поліцейських авто мають не червоно-блакитні мигалки, що є традиційними для поліції, а блакитні.

  "Ви знаєте, що ці машини ми отримали від японського уряду за квотами протоколу Кіото. Частина з них має червоно-блакитні мигалки, і коли половина світиться, це легше сприймається. Однак більше половини машин мають тільки блакитні мигалки. Їх занадто багато, ми над цим уже працюємо, спілкуємося з нашими японськими партнерами, щоб поміняти ці авто на ті, що мають правильні поліцейські кольори – червоно-блакитний. Звісно, це буде не відразу", - сказала вона.

  Як ми повідомляли раніше, державтоінспекція столиці до кінця цього тижня втратить свої повноваження, їх передадуть новоствореній патрульній службі. Про це Ека Згуладзе також заявила під час сьогоднішнього брифінгу

  Попередній матеріал
  РФ вимагає від України грошей за вивезення майна прибічників Януковича і гранати для "Беркуту"
  Наступний матеріал
  Греція отримала нового міністра фінансів