поліцейські Маріуполя
5.ua

У Маріуполі за три години анкети подали 200 охочих стати поліцейськими

З 9:00 розпочався набір у поліцейські лави Маріуполя. Станом на 12:00 анкети вже подали понад 200 охочих стати поліцейськими.

Усі вони приходять до Маріупольського обласного драматичного театру, де приймають документи. Заповнити анкету можна і онлайн на сайті Міністерства внутрішніх справ. Збиратимуть заявки до 26 листопада. Усього в Маріуполі планують взяти на роботу 480 патрульних.

Зазначимо, набір до нової поліції наразі триває у Рівному, Дніпропетровську, Ужгороді, Луцьку, Хмельницькому, Херсоні, Черкасах, Кременчуці, Вінниці та Полтаві. А патрулюють копи вже в Києві, Одесі та Львові.

"Людей набираємо різних. Людина повинна бути чесною, нормальною, адекватною. Щоб об'єднати наші зусилля і розвивати нашу реформу і нашу організацію", - зазначив заступник начальника Департаменту патрульної служби МВС України Євген Жуков.

"Це останнє місто, в якому ми відкриваємо поліцію і все ще існує міліція. Через два дні вже не буде такого органу як міліція, ми усі вже будемо називати це поліцією, буде переатестація всього особового складу. Тому я сподіваюсь, що усі ті і працівники міліції, і патрульно-постової служби, і ДАІ, які є в нашому місті, теж прийдуть до нас і будуть здавати анкети, і я дуже сподіваюсь на молодь, яка захоче дійсно взяти участь в тому, щоб змінити країну", - наголосив член колегії МВС України, народний депутат Мустафа Найєм.

Нагадаємо, сьогодні, 5 листопада, стартував набір у поліцейські патрулі Маріуполя. Набір у поліцію Маріуполя триватиме до 26 листопада.

Попередній матеріал
До Трудового кодексу не внесли поправку про заборону дискримінації, яка є вимогою ЄС
Наступний матеріал
Міноборони США хоче перейти на стратегічний рівень співпраці з Україною