фото ВЗГ ГУМВС України в Дніпропетровській області

У Львові порушниця ПДД на джипі показала патрульним посвідчення судді, згодом назвавшись безробітною

  У Львові водій під час фіксації порушення правил дорожнього руху відмовилася надати поліцейським посвідчення водія, натомість пред'явивши посвідчення судді.

  Як повідомили УНІАН у патрульній поліції Львова, увечері 3 вересня поліцейські зупинили автомобіль Nissan Qashqai за порушення правил дорожнього руху. На прохання пред'явити водійські права, водій показала посвідчення судді.

  Коли справа дійшла до фіксації порушення ПДР, вона сховала посвідчення і заявила, що є безробітною. Також в неї не було страхового полісу.

  Патрульні склали два протоколи за ст. 122 (Перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху) та ст. 126 (Керування транспортними засобами особами, які не мають відповідних документів або не пред’явили їх для перевірки) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

  Нагадаємо, 28 серпня патрульні у Києві затримали трьох гравців із ФК "Шахтар". Один з них поводив себе агресивно, погрожуючи патрульним та сподіваючись вирішити проблему "дзвінком Ахметову". В результаті правопорушникам довелося нести відповідальність, до того ж санкції проти них застосував і футбольний клуб.

  Попередній матеріал
  Після повернення окупованих територій буде потрібен перехідний етап у два роки – Жебрівський
  Наступний матеріал
  Порошенко: Борці з радянською русифікацією Дзюба і Стус виросли на Донбасі