переатестація 5.ua

У Києві розпочалася переатестація в Національну поліцію

  Перша тисяча міліціонерів з Києва та з Київської області проходять переатестацію, щоб продовжити службу вже в лавах Національної поліції.

  Іспит має дві частини. У першій - математичні та аналітичні завдання, а також логічні головоломки. Друга частина іспиту - перевірка законодавчих знань потенційних копів.

  Відтак перевірятимуть біографію міліціонерів, чи не заплямована їхня репутація, і вже тоді вони потраплять на співбесіду. А за потреби ще й пройдуть перевірку поліграфом. Частина правоохоронців уже склали свій іспит і поділилися враженнями.

  Народний депутат Антон Геращенко написав на своїй сторінці у Facebook.

  "Сьогодні в Києві розпочалося безпрецедентне за своїми масштабами в історії України тестування співробітників колишньої міліції, які хочуть довести своїми знаннями, що вони гідні працювати в Національній поліції. За сьогоднішній день планується протестувати 1,3 тис. кандидатів у поліцію з Києва та Київської області" , - написав він.

  Нагадаємо, у Донецькій області 750 міліціонерів залишили лави органів внутрішніх справ ще до проведення атестації, необхідної для того, щоб продовжити роботу в новоствореній поліції. 

  Попередній матеріал
  Парламент Греції ратифікував законопроект щодо Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС
  Наступний матеріал
  Зробити селфі без телефону: Американська компанія створила дзеркало-"фотографа" (відео)