Мітинг під МВС
5.ua

У Києві мітингували міліціонери, які не пройшли переатестацію до лав поліції

Правоохоронці, які не пройшли тести та переатестацію до лав поліції, пікетували будівлю МВС України у Києві. 

Частина з них - люди, які не пройшли переатестацію, а частина - переатестовані, що прийшли підтримати своїх колег, повідомляє "Укрінформ". Протестувальники заявили, що критерії оцінки залишаються незрозумілими.

Очільник МВС Арсен Аваков написав у Facebook, що в нових правоохоронних органах працюватимуть лише справжні поліцейські, які матимуть довіру громадян. "Жодний мітинг міліціонерів, які не пройшли тести та атестацію, не змінить моєї рішучості: у новій поліції не буде некомпетентних і брудних "ментів"! Будуть тільки "копи", які мають довіру людей! Це принципово! По-іншому не буде!" - заявив він.

Сергій Куленко, заступник начальника районного управління поліції Голосіївського району Києва, наголошує: "Всі не згодні з цією переатестацією. Ну, знову ж не згодні. Немає ясності, як воно відбувається, хто проходить далі, хто не проходить. За якими критеріями оцінюють".

До правоохоронців вийшов член колегії МВС Антон Геращенко. Він пояснив, що правоохоронці зможуть подати апеляції у разі незадоволення результатами роботи переатестаційних комісій. Геращенко заявив: "Якщо хтось буде не згоден з рішенням атестаційної комісії першого рівня, він подаватиме апеляцію. Прийнято рішення судити не за результатами тестів, в першу чергу - за результатами співбесід. Чесна, професійна поліція працювати буде за зарплату. Зарплата буде адекватна. З наступного року мінімальна зарплатня, яку даватимуть на руки працівнику поліції - початківцю - 6 тис. 300 грн".

Як повідомляв 5.ua, 2 грудня 2015 року голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе заявила, що кожен третій київський міліціонер не зміг пройти тести на переатестацію. 

/
/
/

Попередній матеріал
ДТП на Херсонщині: троє осіб загинули, одна – у лікарні
Наступний матеріал
Російський депутат: З агресором можна вести розмову тільки мовою сили