У Херсоні почався набір до нової поліції

Протягом перших годин на службу до патрульної поліції Херсонщини записалось більше 200 кандидатів.

Пункт прийому анкет урочисто відкрили міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, керівник Департаменту патрульної служби МВС України Олександр Фацевич, голова Херсонської ОДА Андрій Путілов, начальник УМВС Херсонщини Артур Мєріков та інші представники правоохоронних структур та влади. Як зазначає прес-служба МВС, прийом анкет триватиме до 6 жовтня 2015 року, після чого претенденти на службу пройдуть "жорсткий та прозорий" конкурсний відбір. У перші години вже 240 осіб виявили бажання служити у новій поліції.

Аваков закликав жителів Херсонщини підтримати майбутніх поліціянтів, адже у новому підрозділі служитимуть найбільш підготовлені хлопці та дівчата, девізом яких буде гасло "Служити та захищати!".

Міністр зазначив: "Сьогоднішній набір у Херсоні – це черговий крок української нової патрульної поліції. До місцевої патрульної служби буде набрано 300 чоловік. Це не стара міліція у новій формі – все буде по-новому. Перші патрульні вже несуть службу в Києві та Одесі. Зовсім скоро вони вийдуть й на вулиці Харкова. Можливо, у них одразу не все виходить, але вони вчаться і зовсім скоро стануть справжніми професіоналами".

Начальник Департаменту патрульної служби МВС України Олександр Фацевич закликав жителів області активно долучатися до проекту. "Запрошую всіх бажаючих до патрульної служби поліції. Конкурс дуже великий, охочих багато. Чим більше громадян подасть заявок, тим якісніше буде відбір. Ми вас підтримаємо та допоможемо".

/
/
/
/

Попередній матеріал
Путін особисто заборонив зменшувати бюджет Russia Today, аби розширити вплив на Захід – експерт
Наступний матеріал
Держкосмос: Російські двигуни в американських ракетах Antares замінять українськими