bbc.com

США нададуть фінансову і технічну підтримку в розвитку Нацполіції - Деканоїдзе

  Глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе повідомила, що США в 2016 році нададуть підтримку в розвитку Нацполіціі.

  Про це вона розповіла після виступу в експертному центрі "Атлантична рада" у Вашингтоні, передає Департамент комунікації Нацполіціі України.

  В ході робочого візиту до США Деканоїдзе презентувала вже виконану роботу, також було обговорено плани розвитку і можливостей для зміцнення співпраці України в цьому напрямку.

  "Під час наших переговорів мій меседж був дуже чіткий до: 2016 рік стане ключовим для реформ в Національній поліції", - сказала вона. За її словами, США надали виняткову підтримку у створенні нової патрульної поліції. Зараз же виникають не менш об'ємні завдання, і для цього потрібна подальша серйозна підтримка з боку партнерів.

  Глава Нацполіціі наголосила, що йдеться не лише про фінансову допомогу, а й технічну підтримку, а також навчання українських поліцейських, зокрема інструкторів.

  Відзначається також, що вже сьогодні Деканоїдзе прибуде до Канади, де буде спілкуватися з представниками влади про реформи та перспективи розвитку Нацполіції.

  Нагадаємо, до червня 2016 року патрульна поліція працюватиме у 29 українських містах.

  Попередній матеріал
  Німеччина вперше використала свій літак для участі в антитерористичній операції у Сирії
  Наступний матеріал
  У Дніпропетровську горіла заправка