facebook.com/police.gov.ua

Сьогодні в Тернополі стартував набір до патрульної служби

14 жовтня в Тернополі у приміщенні Народного дому офіційно розпочав роботу пункт прийому анкет до нової патрульної поліції. Набір нових патрульних триватиме з 14 жовтня до 4 листопада.

Про це повідомляє прес-служба МВС України у Тернопільській області.

"Бажаючих подати документи прийшло чимало. Станом на 10:30 80 молодих людей заповнили анкети та стали кандидатами на службу у нову патрульну поліцію. Водночас реєстрація проходить оn-line на сайті МВС", - йдеться у повідомленні.

У МВС зазначають, що подати заявку до участі в конкурсі може кожен бажаючий, незалежно від статі, віком від 21 до 35 років, фізично розвинений, з посвідченням водія категорії "В" та знанням української мови, без судимостей.

Тернопіль став 15 містом України, в якому МВС організувало набір до патрульної поліції. Лише у жовтні такий процес стартував у Житомирі, Чернівцях, Рівному та Запоріжжі. А до кінця року такі набори проведуть ще в шести містах. Зазначимо, вже 7 листопада міліція в Україні юридично припинить своє існування.

Нагадаємо, 11 жовтня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що в рамках реформування та розвитку підрозділів МВС, в Україні буде створена кіберполіція, яка боротиметься з кіберзлочинністю,

/
/
/

Попередній матеріал
Армійська збірна України увійшла до 10 найкращих спортивних команд світу серед військових
Наступний матеріал
Представники ЗСУ разом з російською стороною вивчають обставини обстрілу терористами шахти Бутівка