investmentnews.com

Сьогодні стартує набір до кіберполіції

  Новий підрозділ МВС, кіберполіція, боротиметься зі злочинністю в Інтернеті.

  Про це повідомляє прес-служба МВС України.

  "У четвер, 15 жовтня, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк візьме участь у презентації новоствореного Департаменту кіберполіції. Під час заходу буде дано старт набору в нову українську кіберполіцію. У заході візьмуть участь міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков і начальник Управління боротьби з кіберзлочинністю МВС України Сергій Демедюк. Початок заходу о 15:00", - йдеться у повідомленні.

  Зокрема, підрозділ викриватиме шахраїв, що викрадають гроші із банківських карт чи логіни і паролі користувачів на онлайн-аукціонах. 5 листопада сформують штат і почнеться заключний етап перепідготовки фахівців.

  Кіберпідрозділ співпрацюватиме з 90 країнами світу для викриття міжнародних злочинців. Кіберполіція стане одним із підрозділів нової поліції. Офіційно міліція припинить існування 7 листопада, також нині триває набір до патрульної поліції у багатьох містах України. Зокрема, напередодні він стартував у Тернополі.

  Нагадаємо, 11 жовтня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що в рамках реформування та розвитку підрозділів МВС, в Україні буде створена кіберполіція, яка боротиметься з кіберзлочинністю.

  Попередній матеріал
  У Полтаві презентували пам'ятник гетьману Івану Мазепі
  Наступний матеріал
  У Києві на фестивалі "Sikorsky Challenge 2015" представлені роботи та снайперські гвинтівки