фото прес-служби МВС

Сьогодні на Полтавщині стартує набір до патрульної поліції

  У Полтавській області у Кременчуці 21 вересня розпочнеться набір до нової поліції. У Полтаві набір стартує 23 вересня.

  Про це повідомила прес-служба УМВС України в Полтавській області.

  "Набір до патрульної поліції міста Кременчук розпочнеться в понеділок, 21 вересня, о 9:00 у приміщенні Міського палацу культури за адресою: місто Кременчук, бульвар Пушкіна, 2 та триватиме протягом трьох тижнів. Набір до патрульної поліції Полтави розпочнеться у середу, 23 вересня, о 9:00 у приміщенні Полтавської обласної ради за адресою: місто Полтава, вулиця Жовтнева, 45 та триватиме також протягом трьох тижнів", - йдеться у повідомленні.

  Щоб потрапити до лав поліцейських, кандидат повинен подати анкету до приймальної комісії, пройти перевірку загального рівня знань та фізичної витримки (біг на 100 і 1000 метрів, підтягування для чоловіків та віджимання для жінок), пройти медогляд та психодіагностичний тест. Після чого майбутнього курсанта чекає співбесіда, теоретичне та практичне навчання.

  Відбір кандидатів розпочнеться з 13 жовтня у Кременчуці та з 15 жовтня в Полтаві, після чого майбутнього курсанта черкає співбесіда, теоретичне та практичне навчання та робота в новій поліції України.

  Нагадаємо, 13 вересня розпочався набір патрульних до нової поліції в Чернігові. 

  Попередній матеріал
  У Ємені звільнили шістьох іноземних полонених
  Наступний матеріал
  Польща готова евакуювати етнічних поляків з Маріуполя, якщо буде така потреба - глава МЗС Польщі