5.ua

Шкіряк: Ми сьогодні фактично показово деморалізуємо поліцейських, але даємо карт-бланш ось таким "мажорам"

  А все, що потрібно було зробити, це просто зупинитися

  Про це заявив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк під час брифінгу щодо забезпечення правопорядку у столиці під час меморіальних заходів 20 лютого 2016 року.

  "Вчорашнє рішення Печерського, або звично "печерного" суду, для нас виглядає як спроба розправи над всією Національною поліцією. Ми абсолютно відкрито заявляємо про те, що не було жодних, повторюю жодних підстав оголошувати такий запобіжний захід. Сергій Олійник нікуди не збирався втікати, він активно співпрацював зі слідством. Національна поліція надала всі витребувані Генпрокуратурою матеріали для ефективного розслідування", - наголосив Шкіряк.

  Від заявив: "Для нас не вкладається в голові, чому напередодні в тому числі і дня вшанування Героїв Небесної Сотні був винесений такий вердикт. Адвокати наполягали на домашньому арешті. І ми не бачимо жодної причини, щоб це було здійснено. Безумовно ми будемо захищати нашого поліцейського в апеляційній інстанції і наполягати, щоб цей засіб був змінений. Але для нас не вкладається в голові, чому цей, вибачте, обдовбаний відморозок, який і став головною причиною цієї трагедії, гуляє на свободі, а поліцейський знаходиться під вартою".

  Радник міністра внутрішніх справ підкреслив: "Ми сьогодні фактично показово деморалізуємо  поліцейських, але даємо карт-бланш ось таким "мажорам"… Виникає запитання, а навіщо їм взагалі зброю роздавати. Давайте роздамо їм хлопавки, кульки різнокольорові, хай ходять і просто розважають людей... Це наступ на реальне оновлення правоохоронної системи, на реальну чи не єдину в Україні реформу, яку можуть відчувати мільйони українських громадян".

  Шкіряк також попросив поставитись до цієї ситуації толерантно: "Це трагедія і ми співчуваємо родині загиблого… Поліція висновки зробить. На жаль, життя не повернеш, але потрібно подумати, скільки реально життів могли забрати ці п'яні виродки, які влаштували сафарі в центрі Києва. А все, що потрібно було зробити, це просто зупинитися, заплатити штраф, в крайньому разі забрали б права, але всі були б живі. Тому я думаю, що суспільство повинно адекватно оцінювати цю ситуацію і не дати зламати те, що ми потом і кров'ю намагаємося збудувати". 

  Як повідомляв 5.ua, Аваков назвав розправою арешт поліцейського, підозрюваного у вбивстві

  Попередній матеріал
  Міносвіти скоротило тривалість вступної кампанії
  Наступний матеріал
  На Донеччині дрони із запалювальними пристроями атакували склад боєприпасів – волонтер

  Експерт про нічну гонитву зі стріляниною в Києві: У діях поліції бракує прозорості

  Подробиці нічної гонитви київських поліцейських за BMW

  ГПУ оприлюднила відео з реєстраторів під час гонитви Києвом за BMW

  У столиці вночі сталася гонитва зі стріляниною – загинула людина

  Завтра у Києві під час меморіальних заходів порядок охоронятимуть близько 5 тис. поліцейських

  5 канал - трансляція наживо