Facebook / Majorua Petrovich

Сакварелідзе назвав прізвища прокурорів, яких поліція оштрафувала за неправильну парковку (фото)

Порушником виявився прокурор Печерського району столиці, а його пасажиром - спійманий на хабарі перший заступник начальника Головного слідчого управління ГПУ.

У Києві співробітники патрульної поліції оштрафували прокурора за парковку на тротуарі біля Генпрокуратури. Про це повідомляє "Апостроф" з посиланням на дописи користувачів соцмереж. Так, користувач з ніком Майор Петрович написав на своїй сторінці в Facebook: "Якийсь BMW з державним номером АА0707ІМ нахабно заїхав на тротуар і стояв прямо навпроти входу в Генпрокуратуру України. Як ви думаєте, хто б міг собі дозволити таке хамство на очах у пікету громадських активістів? Коли через сорок хвилин очікування вийшов цей крутий перець і хотів швиденько зникнути, поліція йому не дала. Він щось варнякав про спецсупровід прокуратури, і що він не хотів..."

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

"А цей BMW реально "попав". Поліція склала протокол про порушення через сорок хвилин. Весь цей час до BMW підходили працівники Генпрокуратури, обговорювали пікет і, швидше за все, співчували колезі, що він "попав"", - додав автор.

Цю подію уже прокоментував у своєму Facebook заступник генерального прокурора України Давид Сакварелідзе. Він написав так: "Вгадайте, хто ці люди в X6. Підказка: один з пасажирів підозрюваний Шапакін (пійманий на хабарі перший заступник начальника Головного слідчого управління ГПУ - Ред.), водій – його адвокат, колишній працівник ГСУ прокуратури. Вгадайте, хто третій сміливець... А ось і відповідь: "Давід, чому ви не опублікували, що головний пасажир в авто прокурор Печерського району – Демидов Ігор Іванович". No Comment. Це ще раз підтверджує, що конкурсний і відкритий набір керівників місцевих прокуратур – правильне рішення!" – підсумував він.

Нагадаємо, 31 березня інший "діамантовий прокурор" - колишній заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць - вдруге вніс заставу 3 млн 200 тис. грн, і знову вийшов на волю.

Попередній матеріал
У разі вибуття депутата місцевого рівня проміжні вибори не проводитимуть – Ковальчук
Наступний матеріал
Благодійники з Івано-Франківська відправили два реанімобілі для 72-ї та 93-ї бригад