Facebook/Арсен Аваков

Реформовані підрозділи нової поліції отримають нову форму - Аваков

Нову форму поліцейського, як і нові посадові обов'язки та оклади, отримуватимуть тільки реформовані підрозділи нової поліції та новопризначені поліцейські, які пройшли атестацію .

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Він наголосив, що нова форма для суспільства, "крім змісту роботи і результату роботи нової поліції, буде ще одним монітором спостереження за ходом змін". Однак Аваков уточнив: "Якщо ви побачите на вулиці людину у формі старої міліції вже після 7 листопада - це означає, що або його підрозділ ще не пройшов процедури, або він сам ще не пройшов атестацію. Це не означає, що він поганий - означає, що ще йде процес. І навпаки - поліцейський у новій формі представлятиме вже реформований підрозділ поліції. Це буде означати, що він пройшов вже переатестацію (або знову призначений за конкурсом)".

Розповів міністр і про форму нових дільничних: "Ви вже бачили робочу форму нового поліцейського патруля. Схожа форма буде й у нових дільничних (будуть іншими функціонал і посада). Єдиний стиль робочої форми буде витриманий у всіх підрозділах: спецназу, експертів та криміналістів, співробітників карного розшуку". Аваков також додав, що сьогодні, 30 вересня 2015 року, на Кабміні "затвердили і починаємо виробництво нової форми, в тому числі і нової повсякденної форми поліцейських". 

Також міністр внутрішніх справ нагадав, що "7 листопада в "червоний день календаря" де-юре припинить своє існування міліція - і, по всій країні де-юре будуть функціонувати органи поліції. Це де-юре, а де-факто - триватиме перехідний процес від старого до нового. Близько шести місяців". Аваков наголосив, що ніхто не перейде автоматично з міліції в поліцію. Тільки після тестування та співбесіди, конкурсних наборів та повної переатестації особового складу. "Перевірка на відповідність кожного - ось надзавдання на перехідний період, про який я сказав", - підкреслив Аваков.

/
/
/

Нагадаємо, 21 вересня 2015 року Аваков розповів, скільки поліцейських буде в Україні до кінця року.

Попередній матеріал
Росія вимагає від США покинути повітряний простір Сирії, Пентагон ігнорує - ЗМІ
Наступний матеріал
У Центрі речового забезпечення ЗСУ працюватимуть переважно молоді фахівці - Лєснік