Радник міністра внутрішніх справ розповів, коли зникне конфлікт між міліцією і поліцією

Певне протиставлення і напруження між нової поліцією та органами внутрішніх справ дійсно існує.

Про це в ході телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заявив Станіслав Речинський, радник Міністра внутрішніх справ України.

"Безумовно, що таке протиставлення є (нової поліції і міліції – ред.). Але я думаю, що це явище тимчасове. З одного боку, нових поліцейських буде оберігати від провокацій внутрішня безпека, тобто це безпека самих поліцейських. Крім того, в перший набір поліцейський було мало співробітників ДАІ, мабуть, думали, що проект цей не вдасться… А тепер ми знаємо, що велика кількість міліціонерів хочуть потрапити в нові набори до патрульної поліції. Коли почнеться реформа дільничних інспекторів, більша частина міліціонерів спробує пройти цю перепідготовку", - сказав Речинський.

За його словами, саме тоді конфлікт буде вичерпано – в новій, реформованій системі внутрішніх справ не буде місця представникам системи колишньої.

"І тоді я думаю, що цей конфлікт зникне. Бо тоді відсіються ті, хто не має там служити, і залишаться або нові обличчя, ті, хто міг себе перетворити", - твердить радник міністра.

Попередній матеріал
Олександр Пасхавер: Реформи - це війна, і рішучість має бути того ж рівня
Наступний матеріал
Гройсман: Місцеві вибори на тимчасово окупованій території Донбасу поки що провести неможливо