Facebook/Арсен Аваков

Рада затвердила президентські зміни до закону про Національну поліцію

  Верховна Рада затвердила ініційовані Президентом правки до закону про Національну поліцію.

  Сьогодні 23 грудня, народні депутати підтримали закон №3225 про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям закону про Національну поліцію, з урахуванням пропозицій президента, пише "Новое время". За відповідний документ проголосували 237 парламентаріїв.

  Представник глави держави Степан Кубів, презентуючи закон у Раді, зазначив: "У законі враховано пропозицію президента України щодо врегулювання питання дальшої підготовки фахівців для потреб Національної поліції вищими навчальними закладами зі специфічними умовами навчання, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України і здійснювали підготовку фахівців за державним замовленням для потреб міліції. Також враховано пропозицію глави держави щодо того, що оперативно-розшукові справи, заведені органами внутрішніх справ до 6 листопада 2015 року, підлягають закриттю".

  Також повідомляється, що справи, відкриті оперативними підрозділами МВС до набрання чинності закону "Про Національну поліцію", передаються до оперативних підрозділів НП.

  Нагадаємо, нещодавно Президент України Петро Порошенко підписав указ про започаткування Дня поліції. Його відзначатимуть 4 серпня.

  Попередній матеріал
  Користувачі Facebook за кілька годин розв'язали задачу, над якою експерти ламали голову півроку
  Наступний матеріал
  Суд арештував рахунки Арбузова у Литві