patrioty.org.ua

Прокуратура Києва оскаржує запобіжний захід водію BMW Храпачевському

  Прокуратура наполягатиме на застосуванні щодо нього цілодобового домашнього арешту

  Київська місцева прокуратура №1 подала апеляційну скаргу на рішення Голосіївського районного суду Києва про обрання для водія BMW Ростислава Храпачевського, учасника смертельного переслідування у Києві, запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання.

  У прес-службі прокуратури Києва зазначають, що це рішення є необґрунтованим і підлягає скасуванню, оскільки не відповідає ризикам, передбаченим ст. 177 КПК України. Зокрема, серед ризиків – можливий вплив підозрюваного на свідків у цьому кримінальному провадженні, які є його друзями та перебували з ним в автомобілі під час інциденту, а також можливість ухиляння підозрюваного від явки до органів досудового розслідування, що підтверджується матеріалами кримінального провадження.

  Зазначається, що в Апеляційному суді Києва прокуратура наполягатиме на застосуванні щодо Храпачевського запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту.

  Нагадаємо, Голосіївський районний суд Києва обрав для водія BMW Ростислава Храпачевського, учасника смертельного переслідування у Києві, запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання за опір поліції. Водія зобов'зали з'являтися до слідчого, не змінювати прописки і місця проживання, а також знайти роботу.

  Попередній матеріал
  До окупованого Донецька прибув підрозділ російських спецпризначенців - розвідка
  Наступний матеріал
  Російська прокуратура просить присудити Савченко 23 роки колонії

  Деканоїдзе про рішення суду у справі водія BMW: Тепер всі п'яні водії будуть впевнені у своїй безкарності

  Суд відпустив водія скандального BMW: подробиці засідання

  Патрульного, який стріляв під час гонитви Києвом за BMW, звинувачують в умисному вбивстві - Матіос

  ГПУ оприлюднила відео з реєстраторів під час гонитви Києвом за BMW