Прем'єр-міністр України закликав допомагати новій патрульній поліції

  Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк закликав українців шанувати нову поліцію та допомагати їй.

  Про це він сказав під час програми "10 хвилин із прем'єр-міністром", передає "BBC Україна". Прем'єр назвав закон про національну поліцію "ключовим для безпеки громадян".

  "Нарешті ми позбавились нашого радянського минулого і тепер в Україні буде наша українська національна поліція", - сказав Яценюк. Прем'єр підкреслив, що важливо не лише змінити назву, "основне - змінити зміст і відношення" до поліції, та закликав допомогти новим працівникам поліції, пише видання.

  "Цим молодим людям потрібна також ваша допомога. Вони стали на дуже складний шлях: на шлях боротьби із організованою злочинністю і на шлях захисту кожної людини в країні. Вони потребують шани, допомоги...", - зазначив Яценюк. Він також наголосив, що йдеться про новий суспільний договір, в якому є дві сторони - нова поліція та громадяни. "Це означає, що український поліцейський служить виключно закону. Він не боїться ні президента, ні прем'єра, ні народного депутата... В нього є одна цінність - право, справедливість, закон", - сказав прем'єр.

  "Це так само означає, що кожен громадянин країни виконує та поважає закон. Ми не порушуємо правила дорожнього руху. Ми не пропонуємо хабарі новій поліції", - продовжив Яценюк.

  Зазначимо, Верховна Рада ухвалила закон про національну поліцію у четвер, 2 липня, однак його досі не підписав Президент, а відповідно, він не набув чинності. Тож поки що від суботи в Києві працюють патрульні поліцейські у "тестовому режимі".

  Попередній матеріал
  Сьогодні бойовики понад 30 разів обстріляли позиції українських військових по всій лінії розмежування - прес-центр АТО
  Наступний матеріал
  Оприлюднено перші результати референдуму в Греції