YouTube / Maxim Zaselian

Посольство ФРН обіцяє розібратися зі співробітником, який спробував наїхати на поліціянта в Києві

  У посольстві Німеччини відреагували на можливу причетність свого співробітника до конфлікту з патрулем поліції у центрі Києва, який мав місце в ніч на 16 серпня.

  Таке повідомлення з’явилося на сторінці відомства у Facebook. Там зазначено, що зараз посольство Німеччини не може підтвердити цей інцидент, але перевіряє факти. "У цілому ж співробітниці та співробітники посольства Німеччини зобов'язані дотримуватися правил приймаючої країни. До цього належить, звичайно, і дотримання правил дорожнього руху", - підкреслено в повідомленні.

  Як зазначає із цього приводу видання ЛІГАБізнесІнформ, напередодні в Youtube з'явився любительський відеозапис, на якому можна побачити, як дипломат, який імовірно знаходиться у стані сп'яніння, в районі Бесарабського ринку конфліктує зі співробітниками поліції, підвищує на них голос, нервово жестикулює і вимахує посвідченням. Чоловіка зупинили на чорному автомобілі Volvo з номерами DP006017.

  Патрульні намагалися заблокувати проїзд дипломатичного авто, проте у відповідь на їхнє прохання заглушити мотор чоловік спробував на них наїхати. Згодом співробітник посольства почав агресивно говорити про свої права та дипломатичну недоторканність, вибив телефон з рук свідка перепалки та був відпущений поліцейськими, незважаючи на невдоволення очевидців інциденту.

  Попередній матеріал
  Президент закликав підняти державні прапори по всій країні
  Наступний матеріал
  Сьогодні уряд розгляне призначення Пасішника членом правління "Нафтогазу" - ЗМІ
  Теги: