president.gov.ua

Порошенко: У роботі Нацполіції є недоліки, але всі переконалися, що поліцейський хабара не бере

Патрульні поліцейські склали присягу у Вінниці

Президент України Петро Порошенко взяв участь в урочистій церемонії складення присяги патрульною поліцією Вінниці. Глава держави привітав нових поліцейських із початком служби та наголосив на тому, що реформа правоохоронних органів, запуск у регіонах роботи Національної поліції є символом тих змін, які відбуваються в нашій державі та задля яких два роки тому мільйони українців вийшли на Революцію Гідності, прагнучи європейської держави.

Президент наголосив на тому, що зараз поліція – з народом, має високий рівень довіри населення. Також він констатував, що в роботі патрульних, звичайно, є й недоліки, але їх ефективно і прозоро викорінюють.

"Що головне – поліцейський ніколи не бере хабара. В цьому вже всі переконалися, і цю планку ми будемо тримати так само високо. Це символ антикорупційності поліції і майбутньої влади", – зазначив Порошенко.

Після доповіді начальника Управління патрульної поліції міста Вінниця, лейтенанта Редвана Осіїнова особовий склад підрозділів, вишикуваний на площі Василя Стуса, проголосив присягу на вірність Українському народові. Поліцейські пообіцяли вірно служити народові, дотримуватися Конституції та законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права і свободи людини, честь держави, з гідністю нести високе звання поліцейського та сумлінно виконувати свої службові обов'язки.

Нагадаємо, раніше керівник Національної поліції України Хатія Деканоїдзе повідомила, що за підсумками переатестації у Києві було звільнено 80% керівництва вищої ланки і 70% керівництва середньої ланки.

Попередній матеріал
У мережі стало хітом переглядів відео, на якому 106-річна американка у Білому домі танцює з подружжям Обама
Наступний матеріал
Лозунги про "третій Майдан" підготувала кремлівська пропаганда - Порошенко

Одеська поліція затримала безхатченка з гранатометом

На Софійській площі близько тисячі людей мітингують на підтримку патрульної поліції

Мітинг на підтримку поліцейського, який застрелив пасажира BMW

Шкіряк: Ми сьогодні фактично показово деморалізуємо поліцейських, але даємо карт-бланш ось таким "мажорам"

Нові чернігівські поліцейські склали присягу

5 канал - трансляція наживо