нова поліція
5.ua

Поліція в законі: Відсьогодні на зміну міліції в Україні офіційно прийшла Національна поліція

  Відсьогодні набирає чинності закон "Про Національну поліцію", натомість міліція в Україні припиняє своє існування.

  Ті ж, хто забажає приєднатися до нової команди копів, повинні пройти конкурсний відбір або ж переатестації. Правоохоронці вже нової структури Національної поліції України використовуватимуть посвідчення, печатки, логотипи та емблеми міліції і Міністерства внутрішніх справ України до 31 грудня 2016 року.

  Зміни першими відчують водії. У разі ДТП копи не складатимуть протокол, а відразу виписуватимуть постанову про адміністративне порушення. Водіїв штрафуватимуть за відео- та фотодоказами порушення правил дорожнього руху. Сплачувати можна буде на місці карткою чи впродовж 5 днів із 50% знижкою.

  Щороку водієві нараховуватимуть 150 балів, за кожне правопорушення зніматимуть 50. Тож, вже після трьох мінімальних порушень кермувальникам доведеться сплачувати грошима. Переглянути фото і відео порушень можна буде на сайті поліції. Також, за місцем реєстрації, водіям надсилатимуть протоколи із квитанціями за порушення правил дорожнього руху.

  Також зазначимо, що заступником начальника Національної поліції України став Олександр Фацевич. Про це на сторінці у Facebook повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. З серпня 2015 року Фацевич керує патрульною поліцією Києва та одночасно виконує обов'язки начальника департаменту патрульної поліції МВС України. 

  Нагадаємо, очільницею Національної поліції призначили Хатію Деканоїдзе.

  Попередній матеріал
  У Нью-Йорку встановили головну ялинку
  Наступний матеріал
  В інциденті між Тетеруком і Кужель мають розібратися правоохоронці - нардеп