informator.su

Першим заступником голови Нацполіції призначили "недолюстрованого" Василя Паскала

  Колишнього заступника міністра внутрішніх справ Василя Паскала призначили першим заступником голови Національної поліції.

  Окрім цього, йому присвоїли спеціальне звання - генерал поліції другого рангу.

  Про це йдеться у відповіді МВС на звернення Громадського люстраційного комітету, яке розміщене на сайті організації. У документі зазначається, що чиновник пройшов переатестацію. Однак у комітеті це призначення не підтримують. Там переконують, що Василя Паскала мали б люструвати, оскільки він працював у МВС за часів керівництва Захарченка.

  Окрім цього, чиновнику закидають переслідування активістів Студентського Майдану, а також причетність до провокацій під парламентом 31 серпня цього року - на відеозаписах видно, як Паскал наказує бійцям Нацгвардії кидати у бік мітингувальників димові гранати.

  Натомість речник МВС у соціальних мережах назвав призначення Паскала цілком адекватним. За словами Артема Шевченка, закиди на адресу посадовця нічим не підтверджені.

  Нагадаємо, напередодні стало відоме ім'я нового чільника поліції Києва. Ним став 26-річний Юрій Зозуля. Перед призначенням він керував поліцейськими у Львові. 

  Попередній матеріал
  У США вперше успішно приземлилася багаторазова ракета-носій (відео)
  Наступний матеріал
  Сирійські повстанці опублікували відео знищення російського вертольота